BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Kahramankazan Meslek Yüksekokulu

 

Ziyaretler

T.C. Ticaret Bakanlığı - Ankara Gümrük Müdürlüğü Ziyaretimiz

19 Ekim 2022 tarihinde T.C. Ticaret Bakanlığı / Orta Anadolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne bağlı Kahramankazan ilçemizde konumlu bulunan Ankara Gümrük Müdürlüğü, Ankara Laboratuvar Müdürlüğü birimleri Başkent Üniversitesi Kahramankazan M.Y.O. Dış Ticaret ve Lojistik Programları 1., 2. sınıf öğrencileri tarafından Dış Ticaret Program Sorumlusu Öğr. Gör. Sinan Can Altuntaş ve Lojistik Program Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Berna Çağlar eşliğinde ve nezaretinde ziyaret edilmiştir. Ziyaretimiz süresince misafirperverliklerini esirgemeyen ve ‘’İhracat Sahası’’, ‘’Antrepo İşlemleri’’, ‘’Supalan Faaliyetleri’’, ‘’Geçici Depolama’’ gibi gümrük işlemleri ve faaliyetleri hakkında değerli bilgilerini paylaşan Ankara Gümrük Müdürlüğü Müdür Yardımcılarından Sn. Mustafa Beye, Ankara Laboratuvar Müdürlüğü kimyager personeline ve ilgili diğer gümrük ve lojistik üssü personellerine teşekkür ederiz.

 

 

 

 


HAB - ÜRTEMM Yüksekokulumuzu Ziyaret Etmiştir.

13 Aralık 2021 tarihinde ÜRTEMM müdürü Prof. Dr. Metin SALAMCI Yüksekokulumuzu ziyaret etmiştir.


T.C. Ticaret Bakanlığı - Ankara Gümrük Müdürlüğü Ziyaretimiz

24 Kasım 2021 tarihinde T.C. Ticaret Bakanlığı Orta Anadolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne bağlı Kahramankazan ilçemizde konumlu bulunan Ankara Gümrük Müdürlüğü, Ankara Laboratuvar Müdürlüğü ve Ankara Lojistik Üssü birimleri Başkent Üniversitesi Kahramankazan M.Y.O. Dış Ticaret 2. sınıf ve Lojistik 2. sınıf öğrencileri tarafından Dış Ticaret Program Sorumlusu Öğr. Gör. Sinan Can Altuntaş eşliğinde ve nezaretinde ziyaret edilmiştir. Ziyaretimiz süresince misafirperverliklerini esirgemeyen ve ‘’İhracat Sahası’’, ‘’Antrepo İşlemleri’’, ‘’Supalan Faaliyetleri’’, ‘’Geçici Depolama’’ gibi gümrük işlemleri ve faaliyetleri hakkında değerli bilgilerini paylaşan Ankara Gümrük Müdürü Sn. Metin Gürbüz Beye, Ankara Lojistik Üssü İdari İşler Müdürü Sn. Fazlı Çetin Beye, Ankara Laboratuvar Müdürlüğü kimyager personeline ve ilgili diğer gümrük ve lojistik üssü personellerine teşekkür ederiz.

 

 

 

 


HAB - ÜRTEMM Ziyaret Edilmiştir.

11 Kasım 2021 tarihinde Kahramankazan ilçemizde konuşlu bulunan HAB bünyesinde faaliyet göstermekte olan ÜRTEMM merkezi müdürü Sn. Prof. Dr. Metin Salamcı Hocamız ziyaret edilerek yapılabilecek olan işbirlikleri konusunda bilgi paylaşımında bulunulmuştur. Misafirperverlikleri için Sn. Prof. Dr. Metin Salamcı Hocamıza teşekkür ederiz.


İŞKUR Sincan Hizmet Merkezi Ziyaret Edilmiştir.

12 Kasım 2021 tarihinde İŞKUR Sincan Hizmet Merkezi Müdürü Sn. Yüksel Işık Bey ziyaret edilerek yapılabilecek olan işbirlikleri konusunda bilgi paylaşımında bulunulmuştur. Misafirperverlikleri için Sn. Yüksel Işık Beye teşekkür ederiz.


İŞKUR Sincan Hizmet Merkezi Yetkilisi Yüksekokulumuzu Ziyaret Etmiştir.

4 Kasım 2021 tarihinde İŞKUR Sincan Hizmet Merkezinde görev yapmakta olan İş ve Meslek Danışmanı Sn. Ayşe Alsancak Hanım yüksekokulumuzu ziyaret ederek yüksekokulumuz bünyesinde yer alan programlar hakkında bilgi almıştır. Ayşe Hanıma ziyareti için teşekkür ederiz.