BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Kahramankazan Meslek Yüksekokulu

 

Mezun

Kahramankazan Meslek Yüksekokulu Gıda Kalite Kontrol ve Analiz Programı öğrencisiyim. Bu programın 2021 yılı ilk mezun öğrencilerindenim. Değerli hocalarım ve verdikleri eğitim sayesinde mesleğime ait çok şey öğrendim. Mezun olduktan hemen sonra hocamın desteği ile Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde laboratuvar alanında işe başladım. Değerli hocalarım bizlere her anlamda çok şey kattılar destekleri için teşekkür ediyorum iyi ki Başkentliyim. Kendi okulumuzun bünyesinde çalıştığım ve hizmet verdiğim için çok mutluyum.

Hilal Akdeniz - Gıda Kalite Kontrol ve Analiz Programı - 2021 MezunuKahramankazan Meslek Yüksekokulu Lojistik Programı öğrencisi olarak 2020 Haziran ayında mezun oldum. Yaz stajımı tamamladığım Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Satın Alma Müdürlüğü’nde 2020 Ağustos ayında işe başladım. Okulumuz bünyesinde olmaktan mutluluk duyuyorum.

Nilüfer Karakurt - Lojistik Programı - 2020 MezunuKahramankazan Meslek Yüksekokulu Lojistik Programı 2020 yılı mezunuyum. Staj gördüğüm Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Satın Alma Müdürlüğü'nde 2020 Ağustos ayında işe başladım. Bölümüm ve okulum imkanları doğrultusunda iş hayatıma başlamanın mutluluğunu yaşıyorum.

F. Merve TEZCAN - Lojistik Programı - 2020 MezunuBaşkent Üniversitesi Kahramankazan Meslek Yüksekokulu Mekatronik Programı 2016 mezunuyum. Başkent Üniversitesi ve değerli hocalarım her anlamda bana çok şey kattılar. ORS Rulman San. Tic. A.Ş. ve Aykon Elektrik firmalarında stajlarımı tamamladım. 3 yıldır Öz Rize Gıda Anonim Şirketinde Satış Destek Yöneticisi olarak çalışmaktayım. Başkent Üniversitesi'nin üniversite hayatını deneyimlemek ve sonrasında hayatta başarılı olabilmek adına yapılacak en doğru seçim olduğunu düşünüyorum.

Berke TAHTACI - Mekatronik Programı - 2016 MezunuBaşkent Üniversitesi Kahramankazan Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Programı 2016 mezunuyum. Üniversite sınavında ilk tercihim olan Başkent Üniversitesi gerek iş hayatım için gerekse kişisel gelişimim için her anlamda çok faydalı oldu. Eğitimim devam ederken Ekonomi Bakanlığı'nda yaz stajımı, Lojistik Üssü'nde zorunlu 2. sınıf stajımı tamamladım. Mezun olduğum yıl Fiyatlandırma ve Satış Destek Sorumlusu olarak işe girdiğim Öz Rize Gıda Anonim Şirketinde müşteriden sipariş almak, faturanın kesilmesi, nakliye sürecini yürütmek, sipariş teslimi, evrak ve bilgi akışını sağlamak gibi görevlerde çalıştım. Ticaret sektörünün içinde bu mesleklerde çalışmış ve çalışmakta olan donanımlı hocalarımızdan almış olduğumuz birebir eğitim olumlu yönde bana çok şey kazandırdı. 2020 yılına kadar mezun olduğum bölüm ile alakalı bir şirkette çalış olmama rağmen bir başkent mezunu olarak üniversitem ile iç içe olmanın sıcaklığını özledim. Hayatımın en güzel ve en dolu yıllarını, en sıcak duygularını Başkent Üniversitesinde yaşadığımı fark ettim ve okulumda işe başlama fırsatı yakaladım. Şuan Başkent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Bölüm Sekreteri olarak kariyer hayatıma devam etmekten çok mutluyum.

Mehtap TAHTACI - Dış Ticaret Programı - 2016 MezunuBaşkentli olmak, hedefi geleceğe emin adım atmak olan gençlerin buluşma noktasıdır. Başkentli olmak, bilginin Başkent Üniversitesi'nde birleşip Başkent Üniversitesi'nden yayıldığına inanmış genç neslin kanıtıdır.

Doğukan ÖZTAŞ - Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Programı - 2019 MezunuOkulumuz kontrol otomasyon bölümü mezunuyum. Değerli hocalarım ve okulumda aldığım eğitimler sayesinde şuan Türktraktör A.Ş'de çalışmaktayım. Başkent Üniversitesi ailesinde olmaktan mutluluk duyuyorum.

Recep KAYHAN - Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Programı - 2020 Mezunu2019 yılında Başkent Üniversitesi Kahramankazan Meslek Yüksekokulu'nda Elektronik Teknolojisi programından mezun oldum, Şuan Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Uçak Teknisyeni olarak çalışıyorum. Lise hayatımda öğrendiğim derslerin üzerine Başkent Üniversitesi'nde öğrendiğim dersleri ekleyerek bu noktaya geldim. Başkent Üniversitesi'ne gerek verdiği eğitimlerin kalitesinden dolayı, gerekse de birçok kurumla işbirliği yaptığı için teşekkür ederim.

Seyit Berkay SOLMAZ - Elektronik Teknolojisi Programı - 2019 MezunuLojistik Programından mezun oldum ve şuan Kahramankazan 1. Noterliği'nde çalışmaktayım. Başkent Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra sizinle iletişimi koparmayan, ellerinden gelen desteği sağlayan kaliteli öğretim elemanlarının ve mezuniyet alanımda çalışmasam da aldığım eğitimin çok faydasını görmekteyim.

Seda ACAR - Lojistik Programı - 2016 MezunuOkulumuzun bana en güzel katkı sağladığı yer staj yaptığım yer olan Mim Mühendislik İnşaat Çelik End.San.Tic.A.Ş'de işe başlamam oldu. Okuduğum bölüm sayesinde görmüş olduğum yevmiye kaydı, bilanço, insan ilişkileri ve pazarlama alanında çalıştığım yerde bana çok büyük katkıları oldu. Bu sayede okulumdan, okuduğum bölümden ve işimden çok çok memnunum.

Hayriye Nur DEMİRTAŞ - İşletme Yönetimi Programı - 2017 MezunuFoto Galeri: